Referenst keresünk felsőoktatási intézményi pályáztatáshoz

A Tempus Közalapítvány Study In Hungary egysége referens munkatársat keres felsőoktatási intézményi pályáztatással kapcsolatos tevékenységek ellátására

A Tempus Közalapítvány tapasztalt munkatársat keres a Stipendium Hungaricum program megvalósításához. A referens alapvetően intézményi pályáztatási, kapcsolattartási feladatokat lát el, továbbá támogatja a hazai intézményeket a program megvalósításában.

A pozíció heti 40 órás, határozott idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: 2017. áprilistól

Főbb feladatok:

Pályáztatáshoz kapcsolódó tevékenységek:

  • adatbázis kezelés, statisztikák, jelentések készítése,
  • kapcsolattartás a hazai felsőoktatási intézményekkel, szakértőkkel,
  • pályázó intézmények tájékoztatása pályázati tanácsadás, konzultáció hazai érdeklődők számára,
  • információs napokon részvétel és előadások tartása,
  • teljes pályázati folyamat szakmai nyomon követése, intézményi pályázatok kezelése (felhívás, pályáztatás, formai és szakmai bírálatok koordinációja, döntéselőkészítés),
  • a program megvalósulásának ellenőrzése, beszámolók ellenőrzése, monitoring tevékenység ellátása,
  • a hazai intézmények támogatása a program megvalósításában.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • a hazai felsőoktatási szektor ismerete,
  • problémamegoldó képesség,
  • nagyfokú precizitás,
  • proaktivitás,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat,
  • pályáztatói tevékenységgel kapcsolatos munkatapasztalat,
  • külföldi mobilitási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, 2017. február 26-ig várjuk.