Pénzügyi munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány gazdasági egysége pénzügyi munkatársat keres.

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), határozott idejű (hosszabbítható) 1 éves munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
Az állás betölthető: 2017. július elejétől, megállapodás szerint

Főbb feladatok:

  • EFOP-3.4.2-VEKOP-15-2015-00001-számú Campus Mundi projekt pénzügyeinek teljes körű lebonyolítása,
  • Részvétel a program pénzügyi koordinációjában,
  • Elszámolások szabályszerűségének nyomon követése,
  • Kifizetési kérelmek összeállítása, hiánypótlások elkészítése,
  • terv-tény elemzések, adatok nyomon követése,
  • kapcsolattartás a projekt szakmai megvalósításáért felelős szakmai egységekkel, partnerekkel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú, pénzügyi-számviteli területen szerzett végzettség,
  • legalább 3 év pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat,
  • angol nyelv középfokú ismerete,
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete (elsősorban Excel),
  • Alapos, precíz munkavégzés, gyakorlatias hozzáállás.

  • Operatív programok pénzügyi elszámolásában szerzett munkatapasztalat,
  • EPTK vagy EMIR rendszer ismerete,
  • non-profit területen szerzett pénzügyes munkatapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével 2017. június 4-ig várjuk.