Junior rendezvényszervező munkatárs

A Tempus Közalapítvány munkatársat keres junior rendezvényszervező munkakörbe

A Tempus Közalapítvány munkatársat keres szeptemberi kezdéssel junior rendezvényszervező munkakörbe, 1 éves határozott idejű munkaviszonyra (hosszabbítási lehetőséggel).

Feladatok:

  • tájékoztató napok, szemináriumok, képzések, konferenciák, nemzetközi rendezvények szervezésében, teljes körű lebonyolításában való részvétel
  • ajánlatok bekérése, költségkalkulációk készítése
  • helyszínfoglalás, vendéglátás, technikai eszközök biztosítása, stb.
  • a rendezvények tartalmi előkészítésében való részvétel
  • regisztrációk kezelése
  • esetenként az előadókkal való kapcsolattartás
  • a rendezvényekkel kapcsolatos adminisztráció
  • meghívók, tájékoztató anyagok készítése, cikkek írása
  • ad hoc kommunikációs feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat
  • biztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • jó szervezőkészség, gyakorlatias hozzáállás
  • önállóság
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • érdeklődés és elkötelezettség az Európai Unió értékei iránt

Előnyt jelent:

  • az oktatás-képzés szereplőivel (pl. tanárok, diákok, intézményvezetők) való kommunikációban szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem, cafetéria juttatás,
  • előrelépést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és jó irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2017. július 21-ig.