Junior pályázati referenst keresünk

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ Mobilitási egysége junior pályázati referens munkatársat keres.

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: 2018. januártól

Főbb feladatok:

Az Erasmus+ szakképzési mobilitási pályázattípus projektjeihez kapcsolódó pályáztatási folyamatok támogatása, így különösen:

  • pályázati tanácsadás, tájékoztatás (előadások, webináriumok),
  • projektek adminisztrációja, nyomon követése,
  • kapcsolattartás a pályázókkal,
  • statisztikák, szakmai beszámolók készítése,
  • belföldi projektlátogatások,
  • projektbeszámolók értékelése,
  • magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés (cikkek, kézikönyvek).

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség;
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretek;
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt;
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • problémamegoldó képesség;
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, nagyfokú precizitás;
  • proaktivitás.

 Előnyt jelent:

  • közoktatási, nonprofit, vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett releváns munkatapasztalat,
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete,
  • jó előadókészség, prezi vagy MS Powerpoint felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2017. november 19-ig várjuk.