Kiadványszerkesztő munkatársat keresünk

Kommunikációs egységünk kiadványszerkesztő munkatársat keres 1 éves határozott idejű munkaviszonyra (hosszabbítási lehetőséggel).

A pozíció teljes munkaidőben tölthető be (heti 40 óra)
A munkavégzés helye: Budapest
Az állás betölthető: 2018 januártól

Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kiadványainak grafikai megtervezése és tördelése, a rendezvényeken való megjelenések alkalmával a vizuális elemek megtervezése és kiviteleztetése, valamint további online és print grafikai anyagok készítése.

Főbb feladatok:

  • nyomtatásban megjelenő, illetve online kiadványok grafikai tervezése és tördelése, többféle stílusban,
  • standok látványtervének elkészítése, standfalak, sajtófalak, molinók, kapcsolódó kiadványok, bannerek, reklámanyagok stb. egységes arculatot tükröző megtervezése külföldi és hazai kiállításokon, rendezvényeken való megjelenéskor,
  • szolgáltatókkal, nyomdákkal való kapcsolattartás,
  • online vizuális elemek tervezése (pl. honlapra szánt illusztrációk, bannerek, meghívók, stb.),
  • infografikák készítése,
  • esetenként a kiadványok korrektúrázása és/vagy olvasószerkesztése,
  • költségkalkulációk és ütemezések tervezése,
  • a nyomtatott kiadványok átvétele, mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • elszámolások készítése,
  • a Tempus Közalapítvány egyes célcsoportjait vagy programjait érintő kommunikációs kampányok kidolgozásában való részvétel,
  • ad hoc kommunikációs feladatok.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat,
  • Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Adobe Pro programok ismerete, magabiztos használata,
  • biztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • kreativitás,
  • pontosság,
  • önállóság,
  • érdeklődés és elkötelezettség az Európai Unió értékei iránt.

Előnyt jelent:

  • oktatási-képzési célcsoportokkal való kommunikációban szerzett tapasztalat,
  • webdizájnban való jártasság.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajza mellett várjuk motivációs levelét, melyben kérjük, tüntesse fel bruttó fizetési igényét, valamint referenciamunkáinak vagy portfoliójának elérhetőségét. A jelentkezéseket 2017. november 17-ig várjuk.