Junior rendezvényszervezőt keresünk

Kommunikációs egységünkbe junior rendezvényszervező munkatársat keresünk.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • tájékoztató napok, szemináriumok, képzések, konferenciák, nemzetközi rendezvények szervezésében való részvétel,
    • ajánlatok bekérése, költségkalkulációk készítése,
    • helyszínfoglalás, vendéglátás, technikai eszközök biztosítása, stb.,
    • a rendezvények tartalmi előkészítésében való részvétel,
    • regisztrációk kezelése,
    • esetenként az előadókkal való kapcsolattartás,
    • a rendezvényekkel kapcsolatos adminisztráció,
  • meghívók, tájékoztató anyagok készítése,
  • ad hoc kommunikációs feladatok.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettségű,
  • biztos az angol nyelvtudása (szóban és írásban is),
  • jó szervezőkészségű, gyakorlatias hozzáállású,
  • munkáját önállóság jellemzi,
  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő készsége,
  • érdeklődik és elkötelezett az Európai Unió értékei iránt.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat,
  • az oktatás-képzés szereplőivel (pl. tanárok, diákok, intézményvezetők) való kommunikációban szerzett tapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • A betanulást minden kollégánk segíti,
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk,
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2018. július 15-ig várjuk az allas@tpf.hu email címen.

Az oldalon lévő jelentkezési űrlap karbantartás alatt van, ezért kérjük, hogy jelentkezését küldje közvetlenül az allas@tpf.hu email címre.