Pályázati referenst keresünk

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ mobilitási csoportjába pályázati referens munkatársat keresünk.

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnali kezdéssel. A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • az Erasmus+ felnőtt tanulási és szakképzési mobilitások pályázattípushoz kapcsolódó folyamatok támogatása;
  • pályázati tanácsadás, konzultáció tartalmi kérdésekben;
  • rendszeres kapcsolattartás a támogatott pályázókkal;
  • együttműködés a pályázatokat értékelő szakértőkkel, a szakmai értékelések megszervezése;
  • írásbeli és esetenként személyes kapcsolattartás más országok nemzeti irodáival és az Európai Bizottság pályázattípusért felelős munkatársaival;
  • támogatott projektek szakmai nyomon követése;
  • részvétel belföldi monitoring látogatásokon;
  • projektbeszámolók szakmai értékelése;
  • közreműködés szakmai beszámolók és statisztikák elkészítésében magyar és angol nyelven;
  • intézményeknek szóló információs és támogató rendezvények szervezése és lebonyolítása;
  • a projektek hatékony működését támogató útmutatók, kiadványok készítése;
  • ügyviteli rendszerekben a projektek főbb adatainak rögzítése és frissítése.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • felnőttkori tanuláshoz köthető munkatapasztalattal rendelkezik;
  • aktívan használja (tárgyalóképes) az angol nyelvet szóban és írásban;
  • kommunikációs készsége szóban és írásban is kiváló;
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott; kiemelkedőek a táblázatkezelési ismeretei;
  • van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt;
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, precizitás jellemzi;
  • proaktív, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség.

  • nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat;
  • projektmenedzsment ismeretek;
  • andragógus végzettség;
  • érdeklődés az európai és hazai oktatási folyamatok iránt;
  • jó előadókészség, Prezi, MS Powerpoint ismerete;
  • az angolon kívül másik EU-s nyelv ismerete.

 Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2018. augusztus 6-ig várjuk az attila.lovaszi@tpf.hu email címre.