HR asszisztenst keresünk

A Tempus Közalapítvány HR asszisztenst keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A pozíció heti 40 órában, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
Az állás betölthető: 2018. szeptembertől

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • képzésszervezés,
  • cafeteria ügyintézés,
  • munkaügyi megbeszélések szervezése,
  • munkaalkalmassági vizsgálatok szervezése, adminisztrációja,
  • munkavédelmi feladatok ellátása,
  • személyügyi dokumentumok kezelése,
  • kimutatások készítése,
  • HR projektek támogatása.

Elvárásaink:

  • HR/munkaügyi területen szerzett közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • aktív középfokú angol nyelvismeret,
  • gyakorlat az MS Office szoftverek (Word, Excel, Outlook) használatában,
  • talpraesettség, tanulékonyság,
  • megbízhatóság, lelkesedés a jó minőségű munka iránt.

Előnyt jelent:

  • Pályakezdők előnyben

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem, cafetéria juttatás,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2018. augusztus 5-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)