Pályázati adminisztrátor munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány Felsőoktatási egysége 1 fő pályázati adminisztrátor munkatársat keres a Campus Mundi program végrehajtásához.

A Tempus Közalapítvány az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, közhasznú pályáztató szervezet, amely az általa kezelt programokon keresztül a legnagyobb mértékű mobilitást bonyolítja le Magyarországon, képzéseket nyújt az EU támogatások felhasználása témakörében, illetve tudásközpont szerepet tölt be.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű (3 hónap próbaidő) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, Kéthly Anna tér 1.
A pozíció betöltése: mielőbbi kezdéssel

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a csoport munkájának adminisztratív támogatása, beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás,
  • pályázatok formai ellenőrzése,
  • egyéni támogatási szerződések ügyintézése,
  • adatbázisok és nyilvántartások kezelése,
  • emlékeztetők készítése,
  • közreműködés rendezvények megszervezésében,
  • kimutatások, statisztikák összeállítása.

Önt keressük, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • hosszabb munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkezik, stabil hátteret szeretne,
  • nem okoz gondot az on-line informatikai alkalmazások használata,
  • megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés jellemzi,
  • jól tűri a monoton, odafigyelést igénylő munkát.

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat,
  • non-profit szervezetnél szerzett tapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő célokért dolgozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Fényképpel ellátott magyar nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2018. július 31-ig várjuk a szabolcs.bokodi@tpf.hu címen. Az e-mail tárgyaként kérjük a „Felsőoktatási adminisztrátor álláspályázat” címet adja meg.