Study in Hungary pályázati referens (orosz)

Study in Hungary pályázati referenst keresünk

A Stipendium Hungaricum Ösztöndíjprogram további relációikkal bővül. Az ösztöndíjprogram keretében 60+ relációval hozzávetőleg 6500+ külföldi hallgató folytathat magyar felsőoktatási intézményekben fokozatszerzésre irányuló tanulmányokat.

A reláció referens a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogramhoz, valamint a referatúrájához kapcsolható további ösztöndíjprogramok pályáztatási feladatait látja el, kapcsolatot tart a relációk kapcsolattartóival, támogatja a hazai és külföldi pályázókat és intézményeket a program(ok) megvalósításában.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: azonnal

Főbb feladatok:

  • Pályáztatáshoz kapcsolódó tevékenységek:
    • adatbázis kezelés, statisztikák, jelentések készítése
    • pályázók tájékoztatása
    • hallgatói pályázatok kezelése (formai és szakmai bírálatok koordinációja, döntés előkészítés)
    • pályázók, küldő partnerek támogatása
    • a program megvalósulásának hazai ellenőrzése
    • angol nyelvű honlap, tájékoztató anyagok készítése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • a hazai felsőoktatási szektor ismerete
  • Tempus Közalapítvány, a Study in Hungary egység nyilvánosan elérhető (alapvető) információinak ismerete

  • felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat (elsősorban hallgatói mobilitás, felsőoktatás nemzetköziesedés területén)
  • ha rendelkezik legalább 3 hónapos nemzetközi mobilitási tapasztalattal (Erasmus, CEEPUS, Campus Hungary, Campus Mundi, Erasmus Mundus, egyéb felsőoktatási ösztöndíjak)
  • orosz nyelv legalább középfokú nyelvismerete, a közel-keleti es/vagy középázsiai, frankofon relációk ismerete

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • stabil szervezeti háttér

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, 2018. november 18-ig várjuk.