Kommunikációs munkatársat keresünk

Kommunikációs egységünkbe kommunikációs munkatársat keresünk

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Várjuk jelentkezésedet, ha szívesen foglalkoznál az alábbiakkal:

  • a Tempus Közalapítvány különböző célcsoportjait vagy programjait érintő kommunikációs kampányok kidolgozása és végrehajtása,
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása különböző stílusokban, fordítások készítése,
  • közösségi média felületek kezelése: az Erasmus+ tanárok Facebook oldal és a TKA egyéb közösségi oldalainak, alkalmazásainak (pl. Youtube, Issuu, Limesurvey, Webgalamb) kezelése,
  • a tka.hu honlap kezelése: az Erasmus+ programmal kapcsolatos aloldalak szerkesztése, rendezvények regisztrációs felületének létrehozása és igény szerinti frissítése, kiadványok és videók feltöltése,
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése,
  • előadások tartása,
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partner szervezetekkel,
  • ad hoc kommunikációs feladatok.

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • biztos az angol nyelvtudásod (szóban és írásban is),
  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • kiváló az íráskészséged,
  • gyakorlatias hozzáállású, kreatív és stratégiai szemléletű vagy,
  • szeretsz és tudsz önállóan dolgozni,
  • érdeklődsz és elkötelezett vagy az Európai Unió értékei iránt.

Előnyt jelent, ha:

  • dolgoztál már projektmunkában és/vagy marketing területen,
  • van tapasztalatod az oktatás-képzés szereplőivel (pl. tanárok, diákok, intézményvezetők) való kommunikációban,
  • jártas vagy EU-s oktatási-képzési szakpolitikák terén.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • a betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • a kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • fejlődést, tanulást támogató a kultúránk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzodat, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs leveledet folyamatosan, de legkésőbb 2018. október 7-ig honlapunkon várjuk.