Pénzügyi monitoring referenst keresünk

Pénzügyi monitoring csoportunkba Pénzügyi monitoring referenst keresünk.

A pozíció teljes állásban, a munka törvénykönyve szerint, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Az állás betölthető: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

·         pályázati elszámolások (pénzügyi beszámolók) feldolgozása, ellenőrzése

·         részvétel helyszíni és audit ellenőrzésekben

·         részvétel a pályázók felkészítésében, tájékoztatásában

·         a támogatott projektek pénzügyi megvalósításának nyomon követése

·         jelentések, beszámolók összeállítása, statisztikák készítése

Önt keressük, ha:

·         felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik

·         legalább 3 év pénzügyi/adminisztratív irodai munkatapasztalattal rendelkezik

·         tárgyalóképes és aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt

·         gyakorlott az MS Office szoftverek (Word, Excel, Outlook) használatában

·         munkáját precizitás, megbízhatóság, felelősségteljesség és önállóság jellemzi

·         jó a kommunikációs és íráskészsége

·         kiváló az együttműködési készsége

·         több éves hasonló területen (EU-s oktatási, képzési programok terén) szerzett munkatapasztalat

·         pályázatkezelésben, projektmenedzsmentben szerzett munkatapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

·         Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.

·         Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.

·         Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.

·         A betanulást minden kollégánk segíti.

·         Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.

·         A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.

·         A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.

·         Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.

·         Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével 2019.02.11-ig honapunkon várjuk.