Rendezvényekért felelős kommunikációs egységvezető-helyettest keresünk

Kommunikációs egységünkbe egységvezető-helyettest keresünk, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Az új egységvezető-helyettes fő feladata a Tempus Közalapítvány rendezvényeivel kapcsolatos feladatok összefogása és a rendezvényszervezéssel foglalkozó csapat munkájának irányítása.

A Tempus Közalapítványnál mintegy 170 eseményt szervezünk évente, ezek között vannak konzultációk, tájékoztató napok, szemináriumok, műhelyek, képzések, többszáz fős konferenciák, nemzetközi rendezvények egyaránt.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a rendezvényszervezéssel foglalkozó 6-7 fős csapat irányítása:
    • szakmai támogatás és iránymutatás a munkatársak munkájához,
    • a rendezvények tervezése, ütemezése, a szervezési feladatok elosztása, nyomon követése,
    • a munkafolyamatok racionalizálása, a hatékony feladatvégzés támogatása,
    • szoros együttműködés biztosítása a szervezet más egységeivel, illetve a külső partnerekkel,
    • a rendezvényszervezéssel kapcsolatos adminisztratív kötelezettségek ellátásának felügyelete,
  • a kiemelt rendezvények megszervezésének közvetlen irányítása:
    • programterv összeállítása, javaslatok a rendezvények tartalmi és formai elemeire,
    • a több szervezeti egységet és/vagy külső partnereket érintő rendezvények esetében a folyamatok összehangolása, rendszeres egyeztetések megszervezése,
    • megfelelő protokoll biztosítása,
    • gondoskodás a rendezvények meghirdetéséről,
  • éves munkaterv és költségvetési terv készítése,
  • a rendelkezésre álló pénzügyi keretek felhasználásának nyomon követése,
  • statisztikák és beszámolók elkészítése,
  • szoros együttműködés a kommunikáció más területeiért felelős munkatársakkal, az összhang biztosítása a rendezvények és a Tempus Közalapítvány egyéb kommunikációs tevékenységei között,
  • esetenként facilitátori vagy moderátori szerep ellátása.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettségű,
  • legalább 5 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezik,
  • biztos az angol nyelvtudása (szóban és írásban is),
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik,
  • gyakorlatias hozzáállású,
  • türelmes,
  • nagyfokú precizitás jellemzi,
  • kreatív,
  • önálló,
  • interkulturálisan érzékeny.

  • nonprofit területen vagy az oktatás szereplőivel való kommunikációban szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi vagy interkulturális közegben szerzett tapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2019. február 15-ig.