Ügyfélkapcsolati munkatárs

A Tempus Közalapítvány Tudásmenedzsment csoportja magyar és idegen nyelvű ügyfélkapcsolati munkatársat keres

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Az állás betölthető: megegyezés szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezésed, ha az alábbiakkal szívesen foglalkoznál:

A Tempus Közalapítvány által koordinált pályázati programokkal, valamint a képzésekkel kapcsolatos információs és kommunikációs feladatok ellátása:

  • általános információ nyújtása e-mailen és telefonon a pályázó intézmények és hallgatók számára elsősorban magyar, esetenként angol nyelven,
  • személyes ügyfelek fogadása,
  • az ügyfélszolgálati munka minőségfejlesztése,
  • információs előadások tartása,
  • a Tudásmenedzsment csoport tevékenységének adminisztratív támogatása: kapcsolattartás szakértőkkel, intézményekkel, hivatalokkal, az intézményen belül más csoportokkal,
  • szakmai és pénzügyi dokumentumok, szerződések előkészítése, iktatása, rendszerezése, határidők nyomon követése,
  • adatbázisok kezelése,
  • kimutatások, statisztikák összeállítása.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office szoftverek magabiztos kezelésének készsége,
  • átlagon felüli szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • terhelhetőség, jó konfliktuskezelési készség, szolgáltatói attitűd,
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • nyitottság a másokkal való együttműködésre,
  • nyitottság, érdeklődés az európai és oktatási témák iránt, motiváltság a szakmai önfejlesztésben.

Előnyt jelent:

  • irodai környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • irodai adminisztrációs folyamatokban, ügyviteli folyamatok alkalmazásában szerzett tapasztalat,
  • angol mellett más idegen nyelv aktív, legalább középfokú ismerete,
  • ügyfélszolgálati, ügyfélkapcsolati tapasztalat,
  • online és közösségi kommunikációban szerzett jártasság,
  • tanulás és tudás, szakmai fejlődés iránti elköteleződés.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • A betanulást minden kollégánk segíti,
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk,
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk,
  • Hosszútávon stabil szervezeti háttérrel rendelkezünk.

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzod, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs leveled 2019. március 24-ig honlapunkon várjuk.