Junior pénzügyi referenst keresünk

Pénzügyi monitoring csoportunkba Junior pénzügyi referenst keresünk

A munkakör fő célja az Erasmus+ program megvalósításának pénzügyi támogatása, elősegítve a szabályozásnak megfelelő támogatási keret-felhasználást.

A pozíció teljes munkaidős állásban, a munka törvénykönyve szerint, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Az állás betölthető: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a támogatott projektek pénzügyi megvalósításának nyomon követése,
  • pénzügyi beszámolók (pályázati elszámolások) feldolgozása, ellenőrzése,
  • jelentések, beszámolók összeállítása, statisztikák készítése,
  • részvétel helyszíni és audit ellenőrzésekben,
  • részvétel a pályázók felkészítésében, tájékoztatásában a programok pénzügyi szabályait és a támogatások felhasználásának módját illetően.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • tárgyalóképes és aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt,
  • gyakorlott az MS Office szoftverek (Word, Excel, Outlook) használatában,
  • munkáját precizitás, megbízhatóság, felelősségteljesség és önállóság jellemzi,
  • jó a kommunikációs és íráskészsége,
  • kiváló az együttműködési készsége.

  • pénzügyi területen és/vagy EU-s oktatási, képzési programok terén szerzett munkatapasztalat,
  • pályázatkezelésben, projektmenedzsmentben szerzett munkatapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével 2019.03.31-ig honapunkon várjuk.