Junior kommunikációs munkatárs

Junior kommunikációs munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány munkatársat keres azonnali kezdéssel junior kommunikációs munkatárs munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kommunikációjának támogatása a következő területeken:

  • Erasmus+ programhoz – azon belül is a köznevelési célcsoporthoz kapcsolódó - pályázati programok népszerűsítése,
  • oktatási-képzési együttműködési programok eredményeinek terjesztése és kommunikációs feladatok ellátása.

Várjuk jelentkezésedet, ha az alábbiakkal szívesen foglalkoznál:

  • részvétel a Közalapítvány közoktatási célcsoportját érintő kommunikációs kampányok kidolgozásában és végrehajtásában,
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása különböző stílusokban,
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése,
  • tartalomkészítés közösségi média felületekre, honlapra,
  • a honlap szerkesztéséhez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • közösségi oldalak kezelése,
  • szakmai rendezvények, műhelyek, képzések szervezése,
  • előadások tartása,
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partner intézményekkel,
  • ad hoc kommunikációs feladatok.

Téged keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • biztos angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban is),
  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • kiváló az íráskészséged,
  • gyakorlatias hozzáállású vagy,
  • kreatív vagy,
  • önálló vagy,
  • érdeklődő és elkötelezett vagy az Európai Unió értékei iránt.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalatod,
  • projektmunkában és/vagy marketing területen szerzett tapasztalatod,
  • az oktatás-képzés vagy ifjúságügy szereplőivel (pl. tanárok, diákok, intézményvezetők) való kommunikációban szerzett tapasztalatod.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2019. április 4-ig.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)