Adminisztrátor munkatársat keresünk

Pályáztató egységeinkbe adminisztrátor munkatársakat keresünk

A munkakör teljes állásban tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnali kezdéssel.
A munkavégzés helye: 1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a csoport munkájának adminisztratív támogatása, beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás,
  • pályázatok formai ellenőrzése,
  • egyéni támogatási szerződések ügyintézése,
  • adatbázisok és nyilvántartások kezelése,
  • kimutatások, statisztikák összeállítása.

Önt keressük, ha:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik
  • alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • min. 1 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • nem okoz gondot az informatikai alkalmazások használata
  • megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • jól tűri a monoton, odafigyelést igénylő munkát

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat,
  • non-profit szervezetnél szerzett tapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • Értelmes és kihívást jelentő célokért dolgozunk,
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • A betanulást minden kollégánk segíti,
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk,
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével folyamatosan várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)