Pályázati referens/koordinátor munkatársat keresünk (szakképzés)

Erasmus+ szakképzési stratégiai partnerségek csapatunkba pályázati referens/koordinátor munkatársat keresünk

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal

A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • az Erasmus+ Szakképzési stratégiai partnerségek program projektjeihez kapcsolódó folyamatok támogatása
  • pályázati tanácsadás, konzultáció
  • beérkező pályázatok formai bírálata
  • szakmai értékelések és külső szakmai bírálat megszervezése
  • szerződéskötés lebonyolítása
  • kapcsolattartás a pályázókkal, releváns intézményekkel, szakértőkkel
  • projektek szakmai és pénzügyi nyomon követése
  • monitoring látogatások
  • közreműködés szakmai beszámolók és statisztikák elkészítésében magyar és angol nyelven
  • disszeminációs feladatok, magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés
  • ügyviteli rendszerekben a projektek főbb adatainak rögzítése és frissítése

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • aktívan használja (tárgyalóképes) az angolt írásban és szóban;
  • kommunikációs készsége szóban és írásban is kiváló
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott; kiemelkedőek a táblázatkezelési ismeretei;
  • Van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt;
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, precizitás jellemzi;
  • proaktív, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Előnyt jelent:

  • nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • projektmenedzsment ismeretek
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete/szakképzés területéhez köthető tapasztalat
  • jó előadókészség, prezi, MS Powerpoint ismerete
  • az angolon kívül másik EU-s nyelv ismerete
  • online kommunikációs eszközök rendszeres alkalmazása

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk (foglalkoztatás a munka törvénykönyve szerint)
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzot, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2019. július 25-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)