Ügyfélkapcsolati munkatárs

Stipendium Hungaricum csoportunkba magyar és idegen nyelvű ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • általános információ nyújtása e-mailen és telefonon,
    • a pályázó intézmények és hallgatók számára a programról,
  • általános információ nyújtása érdeklődő külföldi hallgatók számára e-mailen és telefonon,
    • a beutazásról, vízumügyintézésről,
    • a magyar felsőoktatásról, képzési kínálatról,
    • megélhetési költségekről,
  • ösztöndíjas ügyintézés,
  • a csoport adminisztratív támogatása,
  • a program honlapjának és a Study in Hungary honlap frissítése.
Önt keressük, ha az alábbi kompetenciákkal rendelkezik:
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyarul és angolul is,
  • terhelhetőség, jó konfliktuskezelési készség, szolgáltatói attitűd.
Előnyt jelent:
  • felsőfokú végzettség,
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • idegennyelvű ügyfélszolgálatos munkatapasztalat,
  • nemzetközi mobilitási tapasztalat,
  • francia vagy spanyol vagy arab vagy orosz (portugál, kínai, indiai) nyelvtudás.
Jó nálunk dolgozni, mert:
  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, jó munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2019. augusztus 15-ig várjuk.