Német és angol pályázati referens

Nyelvtanulási egységünkbe német és angol pályázati referenseket keresünk

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal.
A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését, ha középiskolás tanulók angol és német célnyelvi országokban történő idegen nyelvű képzési programját az alábbi feladatokkal szívesen támogatná:

  • pályázati tanácsadás, konzultáció,
  • kapcsolattartás a támogatott pályázókkal és a külföldi fogadó intézményekkel,
  • pályázati útmutatók, kiadványok készítése,
  • részvétel információs rendezvények megszervezésében,
  • pályázati adatok ügyviteli rendszerekben történő nyomonkövetése,
  • közreműködés a program beszámolóinak és statisztikáinak elkészítésében.

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • nyelvpedagógiához kapcsolódó munkatapasztalattal is rendelkezik,
  • aktívan, legalább középszinten használja az angolt vagy németet szóban és írásban,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott; jók a táblázatkezelési ismeretei,
  • van tapasztalata adatbázisok/ügyviteli rendszerek használatában,
  • munkájában precíz és megoldás-centrikus,
  • jól tűri a monotonitást.

Előnyt jelent:

  • pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat,
  • két vagy több EU-s nyelv vagy kínainyelvismeret,
  • jó előadókészség,
  • Prezi, MS Powerpoint ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2019. október 6-ig várjuk.

A Nyelvi programról dióhéjban

A 21. században elvárás, hogy az állampolgárok magas szintű idegen nyelvi kompetenciákkal rendelkezzenek, úgy a társadalmi kapcsolatokban, mint a munkaerőpiacon. Az elérhető nemzetközi mérések alapján megállapítható, hogy az elmúlt években megfigyelhető folyamatos javulás ellenére az idegennyelv-tudás szintje Magyarországon alacsony, ami az ország versenyképességét is befolyásolja. A kormány ezért elkötelezett a hazai idegennyelv-oktatás fejlesztése iránt. A 2020-ban induló, a gimnáziumi és szakgimnáziumi 9. és 11. évfolyamos tanulók számára meghirdetett külföldi nyelvtanulási program célja a tanulók nyelvtudásának fejlesztése.

Az érintettek a Tempus Közalapítvány által kiírt pályázati rendszerben, egyéni vagy iskolai mobilitás keretében kapcsolódhatnak be a programba. A program célországai: Ausztria, Németország, Egyesült Királyság, Málta, Írország, Franciaország és Kína.