Erasmus+ pályázati referens

Európai Szolidaritási Testület és Erasmus+ ifjúsági pályázat kezelő csoportunkba Erasmus+ pályázati referens munkatársat keresünk

A munkakör betöltése: teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel, megállapodás szerint, akár azonnal

A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Pályázatok adminisztrációja, döntések előkészítése és kapcsolattartás a pályázókkal
  • Kapcsolattartás a pályázati szakértőkkel, közreműködés a szakértők kiválasztásában, a szakértői munkával kapcsolatos értékelésben
  • Részvétel a helyszíni ellenőrzésben, az ellenőrzések megszervezésében, lebonyolításában
  • Közreműködés az Erasmus+ és az Európai Szolidaritási Testület programokkal kapcsolatos, valamint azok pályázati kategóriáinak népszerűsítését célzó információs tevékenységek, képzések megszervezésében, lebonyolításában
  • Részvétel módszertani és információs kiadványok kidolgozásában, a pályázók számára konzultációs alkalmak, pályázati tanácsadás biztosításában
  • Részvétel a program munkatervének és éves jelentésének, beszámolóinak elkészítésében
  • Részvétel a pályázati kategóriához kapcsolódó nemzetközi találkozókon, valamint a külföldi megkeresések, képzési felhívások kezelésében
  • Közreműködés a programokon részt vevők kiválasztásában, felkészítésében, illetve számukra képzések / találkozók szervezésében
  • Közreműködés a programban részt vevő szervezetek képzésében és rendszeres tájékoztatásában

Önt keressük, ha:

  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • min. 2 év munkatapasztalattal rendelkezik
  • MS Office szoftvereket (Word, Outlook, Excel) magabiztosan használja
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • képes egyszerre több feladattal dolgozni
  • megbízható és felelősségteljes a munkájában
  • a problémák megoldására törekszik

Előnyt jelent:

  • nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • az Erasmus+ vagy az Európai Szolidaritási Testület programokban szerzett pályázói, projektmegvalósítói, résztvevői és/vagy külső szakértői tapasztalat
  • a Tempus Közalapítvány által koordinált ifjúsági képzéseken szerzett tapasztalat, Youthpass tanúsítvány
  • a német vagy a francia nyelv ismerete

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Jelentkezését fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzzal, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelével várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)