Közösségi média munkatárs (PPC)

Kommunikációs csapatunkba feladatbővülés miatt munkatársat keresünk azonnali kezdéssel közösségi média munkatárs (PPC) munkakörbe.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
A pozíció betöltése: akár azonnal

Feladatok:

  • Online marketing kampányok stratégiai tervezése és kivitelezése
    • Google Ads és Facebook (Instagram) hirdetések beállítása és optimalizálása: tesztelés, adatelemzés, optimalizálás,
    • marketing szövegírás hirdetésekhez a szövegíró munkatársakkal együttműködve,
    • hirdetés kreatívok tervezése a grafikus munkatársakkal együttműködve,
    • kampányokhoz kapcsolódó tartalmak posztolása / időzítése,
    • user journey, sitemap és mérési útvonalak tervezése, kiviteleztetése,
    • briefhez igazodó kampánystruktúra és költségvetés elosztás tervezése,
    • reporting (havi és interim),
  • Digitális marketing stratégiai tanácsadóval rendszeres egyeztetés
  • Google, Facebook és további hirdetési rendszerek vizsgáinak teljesítése

Elvárások:

Junior / medior szintű munkatársat keresünk legalább egy év hirdetéskezelés tapasztalattal, melyhez az alábbi végzettséget és készségeket várjuk:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • legalább 1 év közösségi média hirdetés kezelés tapasztalat,
  • fejlett digitális készség, stratégiai gondolkodás,
  • önállóság, pontosság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Előnyt jelent:

  • több éves ügynökségi tapasztalat,
  • Google Skillshop (Academy for Ads) vizsgák: Search, Display, Video, Analytics,
  • Facebook Blueprint vizsga,
  • Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio használatában szerzett tapasztalat,
  • projekt és feladatkezelő programok ismerete (MS Teams, Slack, Trello, stb.),
  • EU-s oktatási és mobilitási programok ismerete, valamely programban történt részvétel,
  • az oktatás-képzés szereplőivel (pl. tanárok, diákok, intézményvezetők) való kommunikációban szerzett tapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk munkatársainkra,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • a betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is lehetőség van,
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • munkatársaink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • fejlődést és tanulást támogató a kultúránk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, jó munkaeszközökkel dolgozunk.

Jelentkezés: Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a bruttó fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2021.október 14-ig. A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)