Pályázati monitoring referens (Felsőoktatási Igazgatóság)

A Tempus Közalapítvány Felsőoktatási Igazgatósága pályázati monitoring referenst keres az igazgatóság által kezelt felsőoktatási ösztöndíjprogramok projektjeinek monitoring feladatainak ellátására.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthetők be.
A munkavégzés helye: Budapest, Kéthly Anna tér 1.
A pozíció betöltése: azonnali kezdés lehetséges

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Erasmus+ és Ceepus programok intézményi szintű időközi és záróbeszámolók adatainak támogatásfelhasználási szempontokkal való összevetése, szabályossági szempontú ellenőrzése, kiutalandó és elszámolható felhasználás megállapítása
  • az érintett programok (KA131, KA107, KA203, Ceepus) pénzügyi felhasználási szabályainak teljeskörű elsajátítása és érvényesítése a beszámolók pénzügyi szempontú feldolgozása során
  • helyszíni monitoring, rendszeraudit és pénzügyi audit látogatások szervezése, végrehajtása és ezekben való közreműködés
  • rendszeres kapcsolattartás a felsőoktatási intézményekkel
  • a projektek ügyviteli rendszerekben való dokumentálása, európai és hazai ügyviteli eljárások megismerése, ügyviteli eljárások fejlesztésében való közreműködés
  • szoros együttműködés a pályázatokat kezelő munkatársakkal
  • konzultációk, pénzügyi felhasználás és elszámolás szempontú előadások tartása az intézményeknek magyar nyelven

Önt keressük, ha:

  • van legalább 5 év munkatapasztalata, ideális esetben pályázatkezelésben
  • angol nyelven legalább B2-es szintű nyelvtudással rendelkezik, pénzügyi felhasználást szabályozó útmutatók angol nyelven állnak rendelkezésre
  • szívesen dolgozik egyedül is, megfontolt és döntésképes
  • precízen fogalmaz és udvariasan kommunikál szóban és írásban
  • van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt és ezekben szívesen dolgozik
  • megbízhatóan, felelősségteljesen végzi a munkáját, odafigyel a részletekre
  • következetes és feddhetetlen
  • pénzügyi végzettség nem szükséges a munkakör ellátásához, nem számlák, hanem átalányalapú támogatások felhasználásának szabályossági és eredményszempontú ellenőrzése a feladat, de pénzügyi elszámolásban szerzett tapasztalat előnyt jelenthet a munkavégzés során

Előnyt jelent:

  • EU-s vagy egyéb támogatások terén szerzett munkatapasztalat
  • felsőoktatási intézményben szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat
  • nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett 5 év munkatapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • a betanulást minden kollégánk segíti
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • a kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk
  • home office munkavégzésre is van lehetőség (akár heti 2-3 nap) a próbaidőt követően

Magyar nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan várjuk.

A pályázók kiválasztása és meghallgatása folyamatosan történik.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)