Pályázati referens - Külföldi Nyelvtanulási Program, Külföldi Tanártovábbképzési Program

A Nyelvtanulási Igazgatóság pályázati referens munkatársat keres idegennyelvtanulás-tanításhoz kapcsolódó pályázati eljárásai lebonyolításához kapcsolódó feladatok ellátására.

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, akár azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a Nyelvtanulási Igazgatóság Intézményi Koordinációs csoport idegennyelvtanulás-tanításhoz kapcsolódó pályázati eljárásaihoz kapcsolódó szakmai és adminisztrációs folyamatok támogatása,
  • pályázati tanácsadás, konzultáció, rendszeres kapcsolattartás köznevelési- és szakképzőintézményfenntartók részére,
  • pályázati tanácsadás, konzultáció intézményvezetők és pályázatban résztvevő pedagógusok részére,
  • rendszeres kapcsolattartás a támogatott pályázókkal,
  • beérkező pályázatok formai bírálata,
  • a szakmai értékelések, bírálat megszervezése,
  • pályázatok szakmai és pénzügyi nyomon követése,
  • közreműködés szakmai beszámolók elkészítésében magyar nyelven,
  • intézményeknek, intézményfenntartóknak szóló információs és támogató rendezvények szervezése és lebonyolítása, a pályázatok, pályázati projektek hatékony működését támogató útmutatók, kiadványok készítése,
  • ügyviteli rendszerekben a pályázatok, pályázati projektek főbb adatainak rögzítése és frissítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott; kiemelkedőek a táblázatkezelési ismeretei,
  • informatikai alkalmazások, adatbázisok felhasználói (készség) szintű kezelése,
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, precizitás,
  • proaktív, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség.

  • köznevelési intézményfenntartónál (tankerület, szakképzési centrum, nem állami és egyházi fenntartónál) és/vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat,
  • projektmenedzsment ismeretek,
  • érdeklődés az európai és hazai oktatáspolitikai irányok iránt,
  • jó előadókészség, Prezi, MS Powerpoint ismerete,
  • az angol nyelv és/vagy a NAT szerint a magyar köznevelés rendszerében oktatott bármely idegen nyelv (német, francia, olasz, orosz, spanyol) ismerete,
  • online kommunikációs eszközök rendszeres, felhasználói szintű alkalmazása.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • fejlődést, tanulást támogató az intézményi kultúránk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2022.01.05-ig várjuk!