Referens

A Tempus Közalapítvány pénzügyi monitoring csoportja beszámoló koordinációs területre referenst keres.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, Kéthly Anna tér 1.
A pozíció betöltése: megegyezés szerint, akár azonnali kezdéssel.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • A munkakör fő célja az Erasmus+ program megvalósításának támogatása, elősegítve a szabályozásnak megfelelő projektmegvalósítást és beszámolást a következő feladatok mentén:

o       a támogatott projektek szabályos megvalósításának nyomon követése

o       beszámolók feldolgozása, fogadása, ellenőrzése (első sorban formai)

o       jelentések, beszámolók összeállítása, statisztikák készítése

o       értékelések és visszajelzések összeállítása

o       részvétel a pályázók felkészítésében, tájékoztatásában a programok szabályait és a támogatások felhasználásának módját illetően

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • legalább 2 év munkatapasztalattal rendelkezik
  • tárgyalóképes és aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • gyakorlott az MS Office szoftverek (Word, Excel, Outlook) használatában
  • munkáját precizitás, megbízhatóság, felelősségteljesség és önállóság jellemzi
  • jó a kommunikációs és íráskészsége
  • kiváló az együttműködési készsége

Előnyt jelent:

  • pénzügyi gazdasági végzettség és munkatapasztalat
  • több éves hasonló területen (EU-s oktatási, képzési programok terén) szerzett munkatapasztalat
  • pályázatkezelésben, projektmenedzsmentben szerzett munkatapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • a betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • a cafetéria mellett ingyenes nyelvi képzést biztosítunk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk,
  • home office munkavégzésre is van lehetőség (akár heti 2-3 nap) a próbaidőt követően.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan várjuk.