Könyvelő

Könyvelő

A Tempus Közalapítvány az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, közhasznú pályáztató szervezet, amely az általa kezelt programokon keresztül a legnagyobb mértékű mobilitást bonyolítja le Magyarországon, képzéseket nyújt az EU támogatások felhasználása témakörében, illetve tudásközpontszerepet tölt be.

A Tempus Közalapítvány pénzügyi csoportja könyvelő munkatársat keres.

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
Az állás betölthető: 2018. februártól

Főbb feladatok:

  • Napi könyvviteli feladatok (banki és készpénz mozgások könyvelése, bejövő  számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése, könyvelése,  vegyes tételek könyvelése)
  • Főkönyvi zárásokban való részvétel,  analítika-főkönyv egyeztetése
  • Szerepvállalás az  éves mérlegbeszámoló, közhasznúsági melléklet készítésében
  • A számviteli és adójogszabályok változásának nyomon követése

Elvárásaink:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves könyvelési tapasztalat
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Nagyfokú precizitás, alaposság, megbízhatóság
  • Kiváló együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Libra könyvelőprogrammal szerzett munkatapasztalat,
  • non-profit, illetve pályázatkezelő területen szerzett könyvelői munkatapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • korrekt jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató szervezeti kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Szakmai önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét  2018. január 25-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.