Adminisztrátor munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ szakképzési mobilitási pályázatait kezelő csoportjába adminisztrátor munkatársat keresünk.

Oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal. A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a csoport munkájának adminisztratív támogatása,
  • szakmai és pénzügyi dokumentumok, szerződések előkészítése, iktatása, rendszerezése, határidők nyomon követése,
  • pályázatok formai értékelése, a pályázó intézmények adminisztratív ellenőrzése,
  • EU-s és hazai fejlesztésű adatbázisok kezelése,
  • rendezvények, képzések előkészítéséhez, lebonyolításához kapcsolódó ügyintézés,
  • jegyzőkönyvek, emlékeztetők, kiértesítő levelek készítése,
  • kimutatások, statisztikák összeállítása.

Önt keressük, ha:

  • rendelkezik érettségivel
  • az MS Office szoftvereket (Word, Excel, Outlook) magabiztosan kezeli
  • munkáját precizitás jellemzi
  • jó a kommunikációs- és íráskészsége
  • megbízhatóan, felelősségteljesen és önállóan végzi a munkáját
  • kiváló az együttműködési készsége

Előnyt jelent:

  • nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás (B1)
  • adminisztratív irodai munkatapasztalat
  • külföldi Erasmus+ szakmai gyakorlat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2018. július 30-ig várjuk az allas@tpf.hu email címünkre.

Tempus Közalapítvány

Az oldalon lévő jelentkezési űrlap karbantartás alatt van, ezért kérjük, hogy jelentkezését küldje közvetlenül az allas@tpf.hu email címre.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)