HR generalista munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány HR generalista munkatársat keres

A pozíció részmunkaidős (heti 30 óra) vagy teljes munkaidős (heti 40 óra), határozatlan munkaszerződéssel tölthető be. Jelentkezésében kérjük tüntesse fel, hogy milyen óraszámban tudja vállalni a munkát.

A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
Foglalkoztatás: a munka törvénykönyve szerint
Az állás betölthető: 2018. szeptembertől

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • end-to-end toborzás-kiválasztás,
  • munkatársak orientációjához kapcsolódó feladatok,
  • beléptetéshez, besoroláshoz, előléptetéshez, kiléptetéshez kapcsolódó munkaügyi feladatok,
  • munkaköri leírások naprakészen tartása,
  • teljes körű képzésszervezés,
  • gyakornoki program működtetése,
  • kimutatások készítése.

Önt keressük, ha:

  • van legalább 3 év, több HR funkcióra kiterjedő munkatapasztalata,
  • képes egyszerre több munkafolyamatot menedzselni,
  • szeret és tud másokkal együttműködve, de önállóan dolgozni,
  • szeretne fejlődni a saját szakterületén,
  • A vonatkozó jogszabályokat naprakészen ismeri (Mt, Szja).

Előnyt jelent:

  • Munkakör-elemzés és besorolási tapasztalat
  • Vállalati gyakornoki program működtetése

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Változatos és értelmes feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Önállóságot, fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, magasan képzett munkatársakkal dolgozunk

Magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt és vállalt heti óraszámot tartalmazó önéletrajzát folyamatosan, legkésőbb 2018. 08. 05-ig várjuk az allas@tpf.hu email címre.