Adminisztrátor munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ Stratégiai partnerségek csoportja adminisztrátor munkatársat keres

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése megegyezés szerint, 2019. májustól

Főbb feladatok:

  • a csoport munkájának adminisztratív támogatása:
    • beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás,
    • szakmai és pénzügyi dokumentumok, szerződések előkészítése, iktatása, rendszerezése, határidők nyomon követése,
    • adatbázisok és nyilvántartások kezelése,
    • dokumentáció és adminisztráció kézben tartása,
    • irattározás,
    • emlékeztetők készítése,
    • kimutatások, statisztikák készítése,
    • pályázó szervezetek adatainak ellenőrzése, hiányzó dokumentumok bekérése.

Önt keressük, ha

  • rendelkezik érettségivel,
  • az MS Office szoftvereket (Word, Excel, Outlook) magabiztosan kezeli,
  • jó a kommunikációs- és íráskészsége,
  • megbízhatóan, felelősségteljesen és önállóan végzi a munkáját,
  • kiváló az együttműködési készsége,
  • munkáját precizitás jellemzi,
  • affinitása van az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • megoldáskereső attitűddel rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk (foglalkoztatás munka törvénykönyve szerint).
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • Ingyenes irodai nyelvoktatást biztosítunk.
  • A továbbtanulást tanulmányi szerződéssel is támogatjuk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar nyelvű, lehetőség szerint Europass formátumú önéletrajzát motivációs levéllel és bruttó fizetési igény megjelölésével legkésőbb április 8-ig várjuk.