PHP fejlesztő munkatársat keresünk

Informatikai csoportunkba PHP fejlesztő munkatársat keresünk

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
A pozíció betöltése: megegyezés szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Portálok, alkalmazások, weboldalak, responsive oldalak készítése, karbantartása
  • Frontend és Backend programozás
  • Adatbázis kezelés és optimalizálás
  • Az elkészült programkódok kommentelése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP7 magabiztos ismerete
  • Webes technológiák: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap ismeretek
  • Adatbázis tervezés, MySQL ismerete
  • Valamely PHP keretrendszer ismerete
  • Full Stack (Backend és frontend) fejlesztői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség megléte
  • Minimum 1-2 éves PHP fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Személyiségjegyek: kommunikatív, proaktív, igényes munkavégzés, csapatjátékos, rendszerszemléletű gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • referencia munkák megléte
  • angol - kommunikációképes szint (írásban)

Amit kínálunk:

  • Kiválóan megközelíthető, belvárosi iroda
  • Szakmai támogatás
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Részvétel a tervezési és kivitelezési feladatokban
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég
  • Egyéni ötletek megvalósításának lehetősége
  • Fiatalos csapat

Várjuk bérigényét és referencialinket tartalmazó önéletrajzát.