Pályázati referens (Köznevelési terület)

Erasmus+ Partnerségi csoportunkba pályázati referenst keresünk köznevelési területre

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal
A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • az Erasmus+ Partnerségi pályázattípus projektjeihez kapcsolódó pályáztatási folyamatok támogatása, így különösen:
    • pályázati tanácsadás, konzultáció
    • beérkező pályázatok formai bírálata
    • szakmai értékelések és külső szakmai bírálat megszervezése
    • szerződéskötés lebonyolítása
    • kapcsolattartás a pályázókkal, releváns intézményekkel, szakértőkkel
    • projektek szakmai és pénzügyi nyomon követése
    • monitoring látogatások
    • közreműködés szakmai beszámolók és statisztikák elkészítésében magyar és angol nyelven
    • disszeminációs feladatok, magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés
    • ügyviteli rendszerekben a projektek főbb adatainak rögzítése és frissítése

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • van legalább 2 év irodai munkatapasztalata
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló a kommunikációs készsége szóban és írásban
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott és kiemelkedőek táblázatkezelési ismeretei
  • Van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt
  • Munkájában megbízható, felelősségteljes
  • Proaktív és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

  • közoktatási, nonprofit, vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete
  • jó előadókészség, prezi vagy MS Powerpoint felhasználói szintű ismerete

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2019. október 15-ig várjuk.