Pályázati referens (E+ mobilitás - szakképzési terület)

Erasmus+ mobilitási csapatunkba pályázati referens munkatársat keresünk

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnali kezdéssel.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha szívesen foglalkozna az Erasmus+ szakképzési mobilitások pályázattípushoz kapcsolódó folyamatok támogatásával, így különösen:

  • pályázati tanácsadás, tájékoztatás tartalmi kérdésekben (előadások, webináriumok, személyes konzultációk formájában),
  • projektek adminisztrációja, szakmai nyomon követése,
  • kapcsolattartás a pályázó szakképző intézményekkel (telefonos, e-mailes),
  • együttműködés a Közalapítvány külső szakértőivel, munkájuk adminisztratív és szakmai támogatása, szakértői találkozók szervezése,
  • közreműködés statisztikák, szakmai beszámolók elkészítésében angol és magyar nyelven,
  • belföldi projektlátogatások,
  • projektek nyomon követése, projektbeszámolók szakmai értékelése,
  • magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés (Erasmus+ programhoz és ECVET eszközökhöz kapcsolódó cikkek, kézikönyvek).

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • aktívan használja (tárgyalóképes) az angolt szóban és írásban,
  • rendelkezik a szakképzés területéhez köthető munkatapasztalattal,
  • kommunikációs készsége szóban és írásban is kiváló,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretekkel rendelkezik,
  • van affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés jellemzi,
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, nagyfokú precizitás jellemzi,
  • proaktivitás, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség.

  • szakképzési, nonprofit, vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat,
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete,
  • projektmenedzsment ismeretek,
  • jó előadókészség, prezi vagy MS Powerpoint felhasználói szintű ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan várjuk.