Informatikai csoportunkba tesztelő munkatársat keresünk

Fejlesztő csapatunkba tesztelőt keresünk

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium felügyelete alatt működő, oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.

Várjuk jelentkezésedet, ha részt vennél hazai és nemzetközi projektekkel kapcsolatos webes fejlesztésekben és lehetőség szerint teljes állásban, rugalmas munkarend szerint irodánkban szívesen dolgoznál.

Várjuk jelentkezésed, ha az alábbiakkal szívesen foglalkoznál:

  • egyedi PHP alapú webalkalmazások, portálok frontend részfeladatiban és tesztelésében való részvétel,
  • tesztesetek tervezése, végrehajtása, eredményeinek dokumentálása,
  • szoftverek, adatbázisok, struktúrák megismerése,
  • hibajavítások nyomonkövetése,
  • szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal.

Téged keresünk, ha:

  • adatbázis lekérdezések és logelemzés alapvető ismerete,
  • jó kommunikációs és dokumentációs készség,
  • precizitás, alapos munkavégzés.

Előnyt jelent, ha:

  • vannak automatizálási ismereteid (pl. Selenium),
  • van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • Tapasztalt kollégákból álló és segítőkész az IT csapat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást biztosítunk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk
  • Ingyenes idegennyelv-tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Általunk használt egyedi keretrendszer fejlesztésében való akítv közreműködés

Bérigényt és referencialinket tartalmazó önéletrajzodat 2020.08.12-igvárjuk.