Kommunikációs munkatárs

A Tempus Közalapítvány kommunikációs egysége munkatársat keres azonnali kezdéssel kommunikációs munkatárs munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kommunikációjának támogatása a következő területeken:

  • középiskolásoknak és nyelvtanároknak szóló külföldi nyelvtanulási programok népszerűsítése,
  • oktatási-képzési együttműködési programok eredményeinek terjesztése.

Feladatok:

  • részvétel a külföldi nyelvtanulási programokat népszerűsítő kommunikációs kampányok kidolgozásában és végrehajtásában,
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása,
  • videóinterjúk készítése,
  • tartalomkészítés és tartalomfeltöltés online felületekre,
  • közösségi oldalak kezelése,
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése, statisztikák összeállítása,
  • sajtófigyelés,
  • címlisták kezelése, frissítése; hírlevélküldő rendszer kezelése,
  • kapcsolattartás partner szervezetekkel,
  • megrendelések, szerződések és számlák nyilvántartása, kimutatások készítése a mindenkori projektszabályoknak megfelelően,
  • ad hoc kommunikációs feladatok.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • 2 év releváns munkatapasztalat,
  • biztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • kiváló íráskészség,
  • gyakorlatias hozzáállás,
  • kreativitás,
  • önállóság,
  • interkulturális érzékenység.

Előnyt jelent:

  • tanárokkal és/vagy fiatalokkal való kommunikációban szerzett tapasztalat,
  • a köznevelési szektor ismerete,
  • nonprofit marketing terén szerzett tapasztalat.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2020. november 15-ig.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)