Hálózati rendszermérnök

Informatikai csoportunkba hálózati rendszermérnököt keresünk

Várjuk jelentkezésedet, ha teljes állásban, rugalmas munkarend szerint irodánkban (jelenleg részben home officeban) szívesen dolgoznál egy hazai és nemzetközi projektekkel foglalkozó cégnél.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium felügyelete alatt működő, oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás nemzetköziesítésében munkáddal tevékenyen is szívesen részt vállalnál, várjuk jelentkezésedet.

Elvárt ismeretek, főbb feladatok:

  • IP hálózatok üzemeltetésében, fejlesztésében és hibaelhárításában szerzett tapasztalat
  • L2 és L3 szintű (Routing & Switching) hálózati eszközök ismerete
  • OSI és TPC-IP modellek ismerete és azok gyakorlati alkalmazása
  • LAN/WAN ismeretek
  • VPN és VLAN ismeretek
  • Határvédelmi és biztonsági eszközök ismerete
  • Linux szerver oldali üzemeltetésben legalább alapfokú ismeretek
  • Windows szerver oldali üzemeltetésben legalább alapfokú ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete (Hyper-V, VMWare)
  • IT biztonságtudatos szemléletmód alkalmazása
  • Hálózati hibadetektálásban és hatékonyságnövelésben proaktív részvétel
  • Belső hálózati infrastruktúra fejlesztése és hibaelhárítása
  • Új hálózati biztonságot és hatékonyságot növelő folyamatok bevezetése
  • Napi üzemeltetésben való aktív részvétel, elsősoran hálózati oldalról
  • Dokumentációk készítésében való aktív részvétel

Előnyt jelent:

  • Gyártói minősítések, vizsgák megléte (Microsoft, RHCSA, Cisco, ITIL stb.)
  • Biztonsági/hálózati szoftverek bevezetésében való tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek kialakításában szerzett tapasztalat
  • Webszerverek kialakításában és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete;
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Rugalmasan alakítható a munkarend
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • Tapasztalt kollégákból álló és segítőkész az IT csapat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást biztosítunk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk
  • Ingyenes idegennyelv-tanulási lehetőséget biztosítunk

Önéletrajzodat 2021.04.30-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)