Adminisztrátor

Adminisztrátor munkatársat keresünk

A pozíció teljes munkaidős állásban, a munka törvénykönyve szerint, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Az állás betölthető: Megegyezés szerint, akár azonnal.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás,
  • pályázatok formai ellenőrzése, a pályáztatási folyamat adminisztratív támogatása,
  • szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • adatbázisok és nyilvántartások kezelése,
  • dokumentáció és adminisztráció kézben tartása,
  • emlékeztetők készítése,
  • közreműködés rendezvények megszervezésében,
  • pályázó szervezetek adatainak ellenőrzése, hiányzó dokumentumok bekérése.

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló íráskészség,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretek,
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés, csapatmunka,
  • monotónia tűrés, precizitás,
  • problémamegoldó készség, megoldásra törekvés.

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú/felsőoktatási szakképesítés,

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzát.