Munkaügyi ügyintéző

Gazdasági igazgatóságunkba munkaügyi ügyintéző munkatársat keresünk

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
Foglalkoztatás: a Munka törvénykönyve szerint
Az állás betölthető: 2021. májustól

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés (munkaszerződések, tájékoztatók elkészítése, szükséges iratok, nyomtatványok összegyűjtése, adatok rögzítése, kilépők dokumentumainak átadása),
  • bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • munkavállalók be- és kijelentése,
  • munkavállalók személyi anyagának, dokumentációjának kezelése,
  • KSH statisztikák elkészítése,
  • személyügyi nyilvántartások vezetése bérszámfejtő program (Maxoft) alkalmazásával,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • munkavállalói nyilatkozatok kezelése,
  • béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok,
  • napi kapcsolattartás a munkatársakkal, támogatásuk munkaügyi kérdésekben,
  • webes munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése.

Önt keressük, ha:

  • gyorsan, precízen végzi a munkáját,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik szóban és írásban,
  • önálló, felelősségteljes, megbízható személyiség,
  • a vonatkozó jogszabályokat naprakészen ismeri (Mt, Szja),
  • magabiztos MS Office ismeretekkel rendelkezik (különösen Excel),
  • bérügyintéző és/vagy tb ügyintéző OKJ-s végzettséggel rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (bérszámfejtés, munkaügy),
  • Maxoft program ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Önállóságot, fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó önéletrajzát folyamatosan várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)