Képzési referens

Tudásmenedzsment csoportunkba képzési referenst keresünk

A képzési referens munkakör célja, hogy a Tempus Közalapítvány által kínált felnőttképzések, pedagógus-továbbképzések, belső képzések magas szakmai minőségben, szabályosan, magas résztvevői és partneri elégedettség mellett valósuljanak meg, beleértve a szervezeten belülről és kívülről érkező képzési igények teljesítését, emellett a megvalósított képzések szolgálják a belső tudástranszfer erősítését is.

Konkrét feladatok:

A Tempus Közalapítvány képzéseivel kapcsolatban:

  • felnőttképzési és pedagógus-továbbképzési tevékenységgel kapcsolatos szabályos és jogszerű működés biztosítása;
  • engedélyeztetett felnőttképzések és akkreditált pedagógus-továbbképzések szervezése, azokon részvétel;
  • részvétel a szervezet belső képzéseinek megszervezésében;
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, jelentések, hatósági bejelentések és dokumentációk készítése;
  • szakmai és pénzügyi dokumentumok, szerződések előkészítése, rendszerezése, határidők nyomon követése;
  • online (és blended) képzések szervezése, a tananyagok online környezetben történő megvalósítása (elsősorban pedagógiai-andragógiai módszertani irányultsággal)
  • adatbázisok kezelése, kimutatások, statisztikák összeállítása;

továbbá:

  • a Tudásmenedzsment csoport tevékenységének és folyamatainak támogatása: kapcsolattartás szakértőkkel, intézményekkel, hivatalokkal, az intézményen belül más egységekkel;
  • bekapcsolódási lehetőség hazai és nemzetközi innovatív projektekbe, kezdeményezésekbe a digitális oktatás, az online oktatás és más európai szakpolitikák mentén.

Elvárások:

  • felsőfokú pedagógiai, andragógiai/közösségszervező vagy egyéb releváns végzettség;
  • legalább 1 év releváns (felnőttképzési, képzésszervezési) munkatapasztalat
  • legalább B2 szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Office szoftverek magabiztos kezelésének készsége;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • szolgáltatói, ügyfélközpontú attitűd;
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés;
  • érdeklődés és nyitottság az oktatás és képzés (felnőttképzések) világa iránt;
  • nyitottság és szándék a másokkal való együttműködésre;
  • nyitottság, érdeklődés az európai és oktatási témák iránt;
  • elkötelezettség és motiváltság a szakmai önfejlesztésben.

Előnyt jelent:

  • pedagógiai-módszertani felkészültség;
  • tapasztalat online tananyagfejlesztésben;
  • irodai környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • irodai adminisztrációs folyamatokban, ügyviteli folyamatok alkalmazásában szerzett tapasztalat;
  • angol mellett más idegen nyelv (kiemelten német, francia) ismerete;
  • online és közösségi kommunikációban szerzett jártasság (közösségi média, honlapok, tartalomalapú kommunikáció, célcsoportok megszólítása);
  • tanulás és tudás, szakmai fejlődés iránti elköteleződés.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • fejlődést, tanulást támogató az intézményi kultúránk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar nyelvű, fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát folyamatosan, legkésőbb 2022.01.05-ig várjuk!