Adminisztrátor

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ ifjúsági csoportja adminisztrátor munkatársat keres.

A pozíció teljes munkaidőben (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Az állás betölthető: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás
  • pályázatok formai ellenőrzése, a pályáztatási folyamat adminisztratív támogatása
  • szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • adatbázisok és nyilvántartások kezelése
  • dokumentáció és adminisztráció kézben tartása
  • emlékeztetők készítése
  • közreműködés rendezvények megszervezésében
  • pályázó szervezetek adatainak ellenőrzése, hiányzó dokumentumok bekérése

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • kiváló íráskészség
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretek
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés, csapatmunka
  • monotónia tűrés, precizitás
  • problémamegoldó készség, megoldásra törekvés

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • ifjúsági területen szerzett / nemformális tanulással kapcsolatos tapasztalat
  • az Erasmus+ és/vagy az Európai Szolidaritási Testület programok ismerete
  • felsőfokú/felsőoktatási szakképesítés
  • középszintű angol nyelvtudás

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzát.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)