Junior kommunikációs munkatárs

Junior kommunikációs munkatársat keresünk Erasmus+ programunkba, az Europass szolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok ellátására

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
A pozíció betöltése: akár azonnal

Jó nálunk dolgozni:

  • Home office lehetőség
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Cafetéria
  • Minőségi belvárosi irodatérben, jó munkaeszközökkel dolgozunk
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség

Feladatok:

  • ügyfélszolgálati teendők ellátása: kérdések megválaszolása (e-mail, telefon)
  • standolások és előadások rendezvényeken, állásbörzéken, az érdeklődők tájékoztatása
  • hírek, cikkek írása, háttéranyagok készítése
  • Europass rendezvények tartalmi előkészítésében és szervezésében való részvétel
  • honlapok frissítésében és az Europass Magyarország Facebook oldalra szánt tartalomkészítésben való részvétel
  • kapcsolattartás a partner szervezetekkel
  • részvétel statisztikák és beszámolók elkészítésében
  • a feladatokhoz tartozó megrendelések, beszerzések lebonyolítása, kimutatások készítése a mindenkori projektszabályoknak megfelelően

Elvárások:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felsőfokú végzettség
  • biztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kiváló íráskészség
  • gyakorlatias hozzáállás

  • EU-s szakpolitikák terén szerzett ismeretek oktatási, ifjúsági vagy foglalkoztatási témában (pályakezdők esetében pl. szakmai gyakorlat, önkéntes munka, diákszervezetben végzett tevékenység révén)
  • közösségi médiában, szövegírásban való jártasság

Az Europassról röviden:

Az Europass az Európai Bizottság kezdeményezésére jött létre abból a célból, hogy Európa-szerte támogassa az álláskeresőket és a tanulni vágyókat a számukra megfelelő tanulmányi és álláslehetőségek elérésében. További célja, hogy megkönnyítse a pályázást, mind a munka, mind az oktatás/képzés területén, valamint hogy elősegítse a külföldön szerzett végzettségek elismertetését. A Nemzeti Europass Központ feladata az Europass szolgáltatások és dokumentumok hazai menedzselése és népszerűsítése. Ezen felül munkánk fő fókuszában a különböző igényekkel rendelkező célcsoportokra (álláskeresők, diákok, pedagógusok, oktatási intézmények, munkáltatók) szabott kommunikáció megvalósítása, illetve a különféle multiplikátorokkal való együttműködés áll.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével, legkésőbb 2022.08.14.-ig.