Pályázati referens

A Tempus Közalapítvány Stipendium Hungaricum csoportja pályázati referens munkatársat keres, adatbázis-kezelési fókusszal, nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A pozíció betöltése: akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • adatbázisok (nyilvántartási adatbázisok és online pályáztató rendszer) kezelése, naprakészen tartása
  • a használt nyilvántartási adatbázisok és online pályáztató rendszer fejlesztésével, hatékonyabb működésével kapcsolatos javaslattevés, aktív részvétel az egyeztetési és fejlesztési folyamatban
  • statisztikák, kimutatások, háttéranyagok, komplex adatsorok összeállítása
  • adatfrissítés és -tisztítás, adatellenőrzés
  • pályáztatási folyamatok támogatása
  • elemzési feladatok támogatása

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • erős MS Excel ismeretei vannak (kimutatáskészítés, komplexebb függvények)
  • egyéb MS Office szoftverek (Word, Outlook) használatában is gyakorlott
  • középfokú, aktív angol nyelvtudással rendelkezik
  • analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség, precizitás és nagy mennyiségű adat kezelésének képessége jellemzi
  • jó kommunikációs és együttműködési készséggel, valamint szolgáltatói attitűddel rendelkezik
  • terhelhető, jól priorizál

Előnyt jelent:

  • elemzési területen szerzett munkatapasztalat
  • Microsoft BI vagy más Business Intelligence alkalmazás ismerete
  • magas szintű MS Excel ismeretek (makrókészítés)
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • felsőoktatás területén szerzett tapasztalat
  • nemzetközi oktatási csereprogramok terén koordinátorként szerzett tapasztalat
  • Stipendium Hungaricum program ismerete

 Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Cafetériát és ingyenes idegennyelv-tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Tapasztalt kollégákból álló és segítőkész a csapat
  • Betanulást minden kollégánk segíti,
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan várjuk.