Erasmus+ pályázati referens (felsőoktatási területre)

Erasmus+ felsőoktatási pályázatokat kezelő csoportunkba teljes munkaidős pályázati referens munkatársat keresünk határozatlan időre.

A munkakör azonnal betölthető.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • a Felsőoktatási Csoport gondozásában levő ösztöndíjprogramok és projektek végrehajtásában való közreműködés
  • pályázati folyamat támogatása
  • rendszeres kapcsolattartás felsőoktatási intézményekkel, pályázókkal, szakértőkkel
  • projektek technikai adatainak rögzítése és frissítése ügyviteli rendszerekben
  • pályázattípustól függően közreműködés a külső szakmai bírálat megszervezésében
  • döntés-előkészítésben részvétel, értesítőlevelek előkészítése
  • szerződéskötés előkészítése, támogatása
  • részvétel éves és ad-hoc szakmai beszámolók, valamint statisztikák és adatszolgáltatások elkészítésében
  • közreműködés a programok népszerűsítését célzó információs tevékenységek és szakmai programok szervezésében és lebonyolításában, előadások tartása

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • van legalább 2 év munkatapasztalatod lehetőleg irodai környezetben
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • precíz munkavégzés jellemez és odafigyelsz a részletekre is
  • munkádban megbízható és felelősségteljes vagy
  • magabiztosan kezeled a Microsoft Office szoftvereket
  • nyitott vagy az új informatikai alkalmazások és adatbázisok iránt

Előnyt jelent, ha:

  • az alábbi területek valamelyikén szereztél munkatapasztalatot: nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezet, felsőoktatási intézmény, nemzetközi ösztöndíjprogramok kezelése
  • Excel és Word ismereted haladó szintű
  • angol nyelvtudásod tárgyalási szintű

  • értékteremtő és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • a betanulást minden kollégánk segíti
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az egyéni sikereket is elismerjük
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • küldetésünk a fejlődés és a tanulás támogatása
  • modern belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk
  • a próbaidőt követően heti 2-3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka és magánélet közti egyensúly fenntartását;
  • rugalmas cafeteria rendszert kínálunk

Jelentkezni - bruttó fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal - 2024. február 15-ig tudsz.