CEEPUS intézményi koordinátorok

INTÉZMÉNY INTÉZMÉNYI KOORDINÁTOR E-MAIL CÍM TELEFON
Állatorvostudományi Egyetem Dr. Bartha Tibor  nko@univet.hu 1078 Budapest,
István u. 2.
 06-1-478-411/8400
Andrássy Gyula Egyetem Kürti Emese erasmus@andrassyuni.hu 1088 Budapest,
Pollack Mihály tér 3.
+36-1/815-8104
Budapesti Corvinus Egyetem Csiba Krisztina krisztina.csiba@uni-corvinus.hu 1093 Budapest,
Fővám tér 8.
+36-1/482-5558
Budapesti Gazdasági Egyetem Kopasz Károly kopasz.karoly@uni-bge.hu 1149 Budapest,
Buzogány utca 11-13.
+36-1/469-6600
Budapesti Metropolitan Egyetem Zalán Sarolta szalan@metropolitan.hu 1148 Budapest,
Nagy Lajos király útja 1-9.
+36-1/766-5308
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Marositsné Moldvay Rita marositsne.moldvay.rita@bme.hu 1111 Budapest,
Műegyetem rkp. 7-9. 
+36-1/463-1747
Debreceni Egyetem Danyi Katalin danyi.katalin@unideb.hu 4032 Debrecen,
Nagyerdei krt. 68.
+36-52/512-900 /23257
Dunaújvárosi Egyetem Vágó József vagoj@uniduna.hu 2400 Dunaújváros,
Táncsics M. u. 1/A
+36-25/551-633
Edutus Főiskola Pongrácz Márta pongracz.marta@edutus.hu 1114 Budapest,
Villányi út 11-13.
+36-1/883-9850 
Eötvös József Főiskola Dr. Pajrok Andor pajrok.andor@ejf.hu 6500 Baja,
Szegedi út 2.
+36-79/524-624
Eötvös Loránd Tudományegyetem Pósch Orsolya erasmus@elte.hu 1056 Budapest,
Szerb u. 21-23.
+36-1/411-6500 /2170
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Szilágyi Erika szilagyi.erika@uni-eszterhazy.hu 3300 Eger,
Eszterházy tér 1.
 06-36/520-400 /2169
Gál Ferenc Egyetem Dr. B. Kis Attila b.kis.attila@gfe.hu 5540 Szarvas,
Szabadság út 4.
+36-66/886-031
Károli Gáspár Református Egyetem Zombory Virág erasmus@kre.hu 1091 Budapest,
Kálvin tér 9.
+36-30/592-4124
Közép-európai Egyetem Szathmári Anna SzathmariA@ceu.edu 1051 Budapest,
Nádor u. 9.
+36-1/327-3000 /3114
Magyar Képzőművészeti Egyetem Tóth-Dolenszky Réka foreign@mke.hu 1062 Budapest,
Andrássy út 69-71.
+36-1/666-2529
Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Dr. Tarr Zsuzsanna tarr.zsuzsanna@uni-mate.hu 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. +28-522-000/1017
Magyar Táncművészeti Egyetem Kovács Adél kovacs.adel@mte.eu 1145 Budapest,
Columbus u. 87-89.
+36-1/273-2789
Miskolci Egyetem Szőke Krisztina krisztina.szoke@uni-miskolc.hu 3515 Miskolc,
Egyetemváros
+36-46/565-111 /2055
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Szaplonczay Eufémia szaplonczay.eufemia@uni-nke.hu 1083, Budapest, Ludovika tér 2. +36-30/166-0514
Neumann János Egyetem Dormán Tímea dorman.timea@gamf.uni-neumann.hu 6000 Kecskemét,
Izsáki út 10.
+36-76/516-301
Nyíregyházi Egyetem Németh Vivien Petra nemeth.vivien@nye.hu 4400 Nyíregyháza,
Sóstói út 31/B
+36-42/599-400 /2622
Óbudai Egyetem Dr. habil Mikó Balázs miko.balazs@bgk.uni-obuda.hu 1081 Budapest,
Népszínház utca 8.
+36-1/666-5432
Pannon Egyetem Orbán Zsuzsanna orban.zsuzsanna@uni-pannon.hu 8200 Veszprém,
Egyetem u. 10. 
+36-88/624-000 /3807
Pázmány Péter Katolikus Egyetem Viz-Poór Tünde Magdolna viz-poor.tunde.magdolna@ppke.hu 1083 Budapest,
Horánszky utca 20.
+36-(70)/902-1100
Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola dr. Visegrádyné Novák Zsuzsanna mobility@pphf.hu 7625 Pécs,
Hunyadi J. u. 11.
+36-20/333-1133
Pécsi Tudományegyetem Sándorfi Eszter sandorfi.eszter@pte.hu 7622 Pécs,
Vasvári Pál u. 4.
+36-72/501-500 /12417
Semmelweis Egyetem dr. Schreiberné Seres Nóra seres.nora@semmelweis-univ.hu 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4. +36-20/663-2499
Soproni Egyetem Sándor Márta sandor.marta@uni-sopron.hu 9400 Sopron,
Bajcsy-Zs. u. 4.
+36-99/518-210
Széchenyi István Egyetem Kerpics Kinga kerpics.kinga@sze.hu 9026 Győr,
Egyetem tér 1.
 06-96/613-560
Szegedi Tudományegyetem Bundzsákné Dr. Tanács Edit tanacs.edit@szte.hu 6720 Szeged,
Dugonics tér 13.
+36-62/544-009
Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem Szekeres Lilla szekeres.lilla@tf.hu 1123 Budapest, Alkotás u. 44. +36-1-487-9290
Tokaj-Hegyalja Egyetem Szabó Zsuzsa szabo.zsuzsa@unithe.hu 3950 Sárospatak,
Eötvös u. 7.
+36-20-745-2710

Utolsó módosítás: 2022.11.24.